Game on!

Home

2021 U18 Pre-draft practice teams - September 27 to October 3

We will run practices using the following temporary teams this week - Once official teams are finalized, we'll revert back to a 3 teams schedule:

 

Team 1 Team 2
  • Monday 27 September, 8:45-9:45pm, NDRC
  • Thursday 30 September, 9:30-11pm, NDRC
  • Sunday 3 October, 4:00-5:30pm, SRC
  • Tuesday 28 September, 9:15-10:45pm SRC
  • Wednesday 29 September, 9:15-10:15, NDRC
  • Sunday 3 October, 8:30-9:30pm, NDRC

SHAAN BAHI
NICKOLAS BOYCE
AIDEN CENTANNI
CHASE CHAPMAN
TANVEER DHA
ASHVIN DHANDA
JUSTIN DOSANJH
JORA DOSANJH
TARAN DOSANJH
ANDREI DUKANOVIC
CHAYSE HAINZ
YOHAN JOSEPH
RYAN JULL
MATTIAS KUZNIK
ZACHARY LOUIE
THOMAS MACKENZIE
CARTER MCINTYRE
HASSAAN NASIM
ANDY PAPADOPOULOS
OWEN REID
MAXWELL RICHARDS
JACK SCURR

KELAN BRINGSLI (G)
EN-CHYI CHIU (G)
SAWYER DELISLE (G)

ANWAR CHOHAN
JOSH DOEPKER
JACK EKHOLM
GURVEER JASWAL
ALEX JIANG
LIAM JOHNSTONE
JOSHUA KAUNE
CONNOR KUZNIK
BRANDT LAVALLEE
STEVEN LI
REECE MANN
ARMAAN NAGER
JADON NAGER
LIAM NEILSON-ANDERSON
JULIAN PIETRAROIA
STEVEN REBREC
MATIAS REID
MATIAS RODRIGUEZ
CONNOR SCOTT
TYLER UPPAL
KAIL VEER
ANSH VERMANI
RILEY WARD

TARAN BOYAL (G)
NOLAN CASWELL (G)

 

2021 U18 Evaluations - Scrimmage teams - September 22 to 25

Team 1 Team 2 Team 3
  • Wednesday 22 September, 9:15-10:45pm, NDRC
    • Team 1 vs Team 2
  • Thursday 23 September, 9:30-11pm, NDRC
    • Team 1 vs Team 3
  • Wednesday 22 September, 9:15-10:45pm, NDRC
    • Team 1 vs Team 2
  • Saturday 25 September, 6:30-8pm, SRC
    • Team 2 vs Team 3
  • Thursday 23 September, 9:30-11pm, NDRC
    • Team 1 vs Team 3
  • Saturday 25 September, 6:30-8pm, SRC
    • Team 2 vs Team 3
NICKOLAS BOYCE
KELAN BRINGSLI (G)
AIDEN CENTANNI
DYLAN CHOHAN
SAWYER DELISLE
ANDREI DUKANOVIC
AVERY FALK
CHAYSE HAINZ
MATTIAS KUZNIK
THOMAS MACKENZIE
CARTER MCINTYRE
MATTHEW MORETTIN
HASSAAN NASIM
ANDY PAPADOPOULOS
OWEN REID
MAXWELL RICHARDS
JACK SCURR
BRAD ZHOU

SHAAN BAHI
TARAN BOYAL (G)
CHASE CHAPMAN
EN-CHYI CHIU (G)
TANVEER DHA
ASHVIN DHANDA
JUSTIN DOSANJH
TARAN DOSANJH
PETER DUECK
YOHAN JOSEPH
RYAN JULL
JOSHUA KAUNE
ZACHARY LOUIE
REECE MANN
ARMAAN NAGER
JADON NAGER
CONNOR SCOTT
KAIL VEER

NOLAN CASWELL
ANWAR CHOHAN
JOSH DOEPKER
JACK EKHOLM
GURVEER JASWAL
ALEX JIANG
LIAM JOHNSTONE
CONNOR KUZNIK
BRANDT LAVALLEE
STEVEN LI
LIAM NEILSON-ANDERSON
JULIAN PIETRAROIA
STEVEN REBREC
MATIAS REID (G)
MATTHEW RUSSELL
TYLER UPPAL
ANSH VERMANI
RILEY WARD

 

 

 

2021 U18 early season practices - September 8 to 21

Welcome to the 2021/2022 Season for U18

Group A  Group B

Week 1:

  • Wednesday 8 September, 9:30-11pm, NDRC
  • Saturday 11 September, 7:45-8:45, SRC 

Week 2:

  • Tuesday 14 September, 9:15-10:45, SRC
  • Sunday  19 September, 8:30-9:30pm, NDRC

Week 3:

  • Monday 20 September, 8:45-9:45pm, NDRC

Week 1:

  • Thursday 9 September, 9:15-10:45pm, NDRC
  • Sunday 12 September, 8:30-9:30pm, NDRC

Week 2:

  • Monday 13 September, 8:45-9:45pm, NDRC
  • Thursday 16 September, 9:30-11pm, NDRC

Week 3:

  • Monday 20 September, 9:30-10:30, SRC

AIDEN CENTANNI
ALEX JIANG
ANDREI DUKANOVIC
ANSH VERMANI
AVERY FALK
CARTER MCINTYRE
CONNOR SCOTT
DYLAN CHOHAN
JOSH DOEPKER

JULIAN PIETRAROIA
KAIL VEER
KELAN BRINGSLI
LIAM NEILSON-ANDERSON
MATTIAS KUZNIK
MAXWELL RICHARDS
NICKOLAS BOYCE
NOLAN CASWELL
SAWYER DELISLE
SHAAN BAHI
STEVEN LI
TARAN DOSANJH
THOMAS MACKENZIE
YOHAN JOSEPH

ANDY PAPADOPOULOS
ANWAR CHOHAN
ARMAAN NAGER
ASHVIN DHANDA
BRANDT LAVALLEE
CHASE CHAPMAN
CONNOR KUZNIK
EN-CHYI CHIU
GURVEER JASWAL
HASSAAN NASIM
JACK EKHOLM
JACK SCURR
JADON NAGER
JUSTIN DOSANJH
LIAM JOHNSTONE
MATTHEW RUSSELL
OWEN REID
PETER DUECK
REECE MANN
RILEY WARD
RYAN JULL
STEVEN REBREC
TANVEER DHA
TARAN BOYAL
TYLER UPPAL
ZACHARY LOUIE

 

Groups are likely not balanced, but teams will be balanced when we form them toward the end of the month.

Evaluations will take place between September 19 and September 25. Team drafts will take place shortly after that.